Premia na Horyzoncie - nabór wniosków
Wiadomość, opublikowana 14-03-2016

Celem konkursu jest udzielenie wsparcia jednostkom naukowym realizującym projekty w ramach programu ramowego Horyzont 2020 oraz programu Euratom. Wnioskodawca może ubiegać się o przyznanie środków finansowych na finansowanie kosztów dodatków do wynagrodzeń osób zaangażowanych w realizację projektów w ramach ww. programów.
Warunkiem ubiegania się o przyznanie środków finansowych jest podpisanie umowy na realizację projektu, o którym mowa w pkt 1.2 przed dniem złożenia wniosku.
Więcej informacji na stronie MNiSW

Informację wprowadził/a: Marek Fertig