VI Konferencja „Chemometria i Metrologia w Analityce"
Wydarzenie, trwa od 01-03-2017 do 03-03-2017

Szanowni Państwo, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na VI Konferencję „Chemometria i Metrologia w Analityce", która odbędzie się na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach od 1 do 3 marca 2017 roku.

Konferencja ta jest kontynuacją konferencji „Chemometria – metody i zastosowania", organizowanych cyklicznie od 2001 roku w Zakopanem. Konferencja będzie poświęcona teoriom z obszaru metod chemometrycznych oraz dokonywania pomiarów zgodnie z zasadami metrologii, jak również ich zastosowaniem w chemii analitycznej i innych dyscyplinach naukowych, w których analityka odgrywa kluczową rolę.

Organizatorzy planują także zorganizowanie warsztatów dla osób, które chciałyby poznać lub wzbogacić swoją wiedzę w zakresie zasad stosowania metrologii w pomiarach oraz wykorzystania metod chemometrycznych w praktyce.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://pasp.home.amu.edu.pl/konferencja gdzie znajdą Państwo wszelkie informacje związane z konferencją.

prof. dr hab. Danuta Barałkiewicz
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego