Studia na WSE wyróżnione Znakiem Jakości i Certyfikatem Akredytacyjnym „Studia z Przyszłością”
Wiadomość, opublikowana 21-04-2017

Z ogromną satysfakcją i dumą informujemy, że prowadzone na Wydziale Studiów Edukacyjnych kierunki studiów Pedagogika I stopnia, Pedagogika II stopnia i Pedagogika specjalna I stopnia otrzymały Znak Jakości i Certyfikat Akredytacyjny  „Studia z Przyszłością”. W bieżącym roku zorganizowana została II edycja Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”. Certyfikat został przyznany na podstawie opinii członków Komisji Eksperckiej, reprezentujących Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.

W programie „Studia z Przyszłością” certyfikowane są kierunki i specjalności studiów wyróżniające się na rynku edukacyjnym nowoczesnością koncepcji kształcenia i najwyższą jakością programów studiów. Komisja Ekspertów nagradza kierunki i specjalności znakomicie dostosowane do wyzwań współczesnego rynku pracy i interesariuszy zewnętrznych uczelni.

Znak jakości „Studia z Przyszłością” przyznano kierunkom studiów, które – w opinii Komisji - zapewniają możliwość osiągnięcia innowacyjnych efektów kształcenia o wysokim poziomie użyteczności na rynku pracy i pozwalają  studentom nabyć umiejętności i kompetencje o charakterze praktycznym.

Serdecznie gratulujemy pracownikom i studentom Wydziału Studiów Edukacyjnych.

Udostępnij:

Share on Google+

Informację wprowadził/a: Michał Nowicki

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.