Uniwersytet Otwarty UAM – ostatni tydzień zapisów
Wiadomość, opublikowana 19-09-2017

Od 1 września Uniwersytet Otwarty UAM przyjmuje zapisy na jesienny trymestr w roku akademickim 2017/2018. Przez 15 dni zapisało się już ponad 800 osób (więcej niż w ubiegłych trymestrach w tym samym okresie). Zapisy będą trwały do 25 września, niektóre może trochę dłużej ale już teraz są kursy, na które wyczerpaliśmy limit i kolejnych kandydatów rejestrujemy na liście rezerwowej.

Staramy się uruchomić drugą grupę, ale proszę pamiętać, że ostatecznie o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Pełna oferta, ze szczegółowym opisem wszystkich proponowanych wykładów, ćwiczeń i laboratoriów znajduje się na naszej stronie internetowej:  www.uo.amu.edu.pl.

Zajęcia rozpoczniemy w październiku.

Przypominamy - nasza inicjatywa przeznaczona jest przede wszystkim dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski, od 16 roku życia aż po najstarszych, bez względu na poziom dotychczasowego wykształcenia. Oferujemy kursy w formie klasycznych zajęć uniwersyteckich, a więc wykładów i ćwiczeń a nawet laboratoriów, które trwają cały semestr (najczęściej od 15 do 30 godzin).

W pierwszym roku naszej działalności w ramach trzech trymestrów, zaproponowaliśmy w 199 kursów. Zapisały się na nie 3224 osoby. W naszym projekcie  uczestniczyło 161 wykładowców.

Zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald