Zwycięzcy Google Online Marketing Challenge z wizytą w Dublinie
Wiadomość, opublikowana 19-10-2017

Dziś rano o 5:00 do Dublina wylecieli zwycięzcy Google Online Marketing Challenge w Europie: Michał Paszyn (kapitan), Marek Buliński (wice), Damian Koniuszy, Kamila Malanowicz, Kamil Poturalski, Aneta Disterheft wraz z opiekunem dr Wojciechem Czartem. Jest to jedyna drużyna z Europy zaproszona do siedziby głównej Google w Unii Europejskiej (EU HQ). W trakcie wizyty, studenci z UAM opowiedzą o szczegółach zwycięskiej Kampanii, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz sobie. Google zapewnia także 4-5 dedykowanych szkoleń, które są prowadzone tylko dla nich, z tematów którymi się interesują. Całość zwieńczy uroczystość wręczenia nagród za sukces.