Ogólnopolska Konferencja „Konkurencja na rynku gazu. Uwarunkowania prawne” 6-7 marca 2013 r.
Wydarzenie, trwa od 06-03-2013 do 07-03-2013
Wejście w życie nowych regulacji, w tym ustawy Prawo gazowe, mimo że tworzy szansę rozwoju rynku gazu, to już dziś wywołuje obawy co do właściwego funkcjonowania tego rynku we wszystkich jego wymiarach. Z tego powodu w Zakładzie Publicznego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w Kole Naukowym Prawa Energetycznego i Regulacji Sektorowej powstała inicjatywa, aby w gronie specjalistów dyskutować o przyszłości rynku gazu w Polsce. W związku z tym, w dniach 6-7 marca 2013 r. odbędzie się ogólnopolska konferencja pt. „Konkurencja na rynku gazu. Uwarunkowania prawne”.

Szanowni Państwo,

Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w Konferencji pt. „Konkurencja na rynku gazu. Uwarunkowania prawne”, która odbędzie się w dniach 6-7 marca 2013 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zapowiadana liberalizacja rynku gazu niesie ze sobą nowe wyzwania dla wszystkich jego uczestników, począwszy od przedsiębiorstw obrotu, dystrybucji i przesyłu, poprzez przedsiębiorstwa zajmujące się jego wydobywaniem, a skończywszy na odbiorcach gazu, w szczególności odbiorcach biznesowych. Wejście w życie nowych regulacji, w tym oczekiwanego Prawa gazowego, mimo że stwarza szansę rozwoju konkurencji, to już dziś wywołuje obawy co do właściwego funkcjonowania rynku gazu we wszystkich jego wymiarach.

Z tego powodu w Katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa i Administracji UAM powstała inicjatywa, aby w gronie specjalistów dyskutować o przyszłości rynku gazu w Polsce. Jesteśmy przekonani, że spotkanie to przyczyni się nie tylko do lepszego poznania i zrozumienia procesów zachodzących na otwierającym się rynku paliw gazowych, ale stanie się także dobrą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, administracji publicznej oraz biznesu.

Mamy nadzieję, że tematyka naszej Konferencji zainteresuje Państwa i przyjmą Państwo nasze zaproszenie.

W imieniu Organizatorów,

dr Piotr Lissoń

mgr Piotr Tatarkiewicz

Zakład Publicznego Prawa Gospodarczego
Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu

UWAGA: Konferencja jest bezpłatna.

Rejestracja uczestników następuje tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową:

www.konferencja-gazowa.amu.edu.pl


-----------------------------------------------------------------------------------------------

Nowoczesna Firma S.A. zaprasza na warsztaty praktyczne: Umowy w sektorze energetycznym i gazowym (27-28.02.2013).
 
Więcej informacji: http://wydarzenia.nf.pl/warsztaty/warsztat/87
 

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.