Archiwum strony głównej


Wykład Profesora Michała Karońskiego
Wydarzenie, trwa od 26-04-2017 do 26-04-2017

Serdecznie zapraszamy na wykład Pana prof. dr. hab. Michała Karońskiego pt. „Niedyskretnie o matematyce dyskretnej”, który odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. (środa) o godz. 17.00 w Sali Lubrańskiego (Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1).

Więcej...
Studia na WSE wyróżnione Znakiem Jakości i Certyfikatem Akredytacyjnym „Studia z Przyszłością”
Wiadomość, opublikowana 21-04-2017

Z ogromną satysfakcją i dumą informujemy, że prowadzone na Wydziale Studiów Edukacyjnych kierunki studiów Pedagogika I stopnia, Pedagogika II stopnia i Pedagogika specjalna I stopnia otrzymały Znak Jakości i Certyfikat Akredytacyjny  „Studia z Przyszłością”. W bieżącym roku zorganizowana została II edycja Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”. Certyfikat został przyznany na podstawie opinii członków Komisji Eksperckiej, reprezentujących Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.

Więcej...
Dwukrotne wyróżnienie dla Kierunku Prawo
Wiadomość, opublikowana 20-04-2017

Z radością informujemy, że Kierunek Prawo prowadzony wspólnie przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą został dwukrotnie wyróżniony przez Komisję ekspercką w Programie „Studia z przyszłością”. Nasz Kierunek otrzymał po raz drugi certyfikat znak jakości „Studia z Przyszłością” oraz dodatkowo certyfikat nadzwyczajny „Laur Europejski”.

Więcej...
Udział pracowników i studentów Wydziału Prawa i Administracji w międzynarodowym sympozjum
Wiadomość, opublikowana 19-04-2017

Pracownicy i studenci Wydziału Prawa i Administracji na Second International Symposium on Gender, Law and Constitutions w Waszyngtonie, The United States Institute of Peace, Washington, D.C.

Więcej...


Poprzedni Następny

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12