Archiwum strony głównej


Wielka karta uniwersytetów
Wiadomość, opublikowana 20-09-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu znalazł się w gronie sygnatariuszy Magna Charta Universitatum. Akt podpisał JM Rektor UAM prof. Andrzej Lesicki, który uczestniczy w obchodach 30-lecia powstania dokumentu i Obserwatorium Magna Charta Universitatum. Uroczystości trwają w Salamance, gdzie 800-lecie świętuje tamtejsza uczelnia.

Więcej...
Urodzinowa herbatka w Botaniku
Wiadomość, opublikowana 14-09-2018

To już tradycja, że we wrześniu świętujemy urodziny Ogrodu Botanicznego UAM. Z tej okazji Botanik zaprasza wszystkich zainteresowanych w najbliższy weekend, 15 i 16 września, do swojej siedziby przy ul. Dąbrowskiego 165. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazł się m.in. IV Festiwal Herbaty Zaparzaj!

Więcej...
Studenci UAM znów najlepsi w Europie!
Wiadomość, opublikowana 13-09-2018

Zespół studentów z UAM i UEP w składzie: kapitan - Mateusz Halicki (UEP), Dawid Śliwiński (UAM), Sebastian Jastrzębski (UAM) i Aleksander Kempa (UAM) pod opieką dra Wojciecha Czarta zajęli pierwsze miejsce w Europie w międzynarodowym konkursie Global Online Marketing Academic Challenge (GOMAC) 2018. Studenci przez kilka miesięcy intensywnej pracy przygotowywali i przeprowadzili 3-tygodniową kampanię marketingową integrującą platformy Google Ads (AdWords), Facebook oraz LinkedIn. Kampania konkursowa została przeprowadzona dla firmy Ogarniamprad.pl, pierwszej w Polsce dedykowanej platformy aukcyjnej, umożliwiającej w czasie rzeczywistym licytacje zakupu i sprzedaży energii w ramach grupowych aukcji odwrotnych. Jako Europejscy Zwycięzcy GOMAC studenci walczą jeszcze o miano Globalnego Zwycięzcy GOMAC 2018.

Więcej...
Sąsiedzi UAM na Umultowie
Wiadomość, opublikowana 05-09-2018

W poniedziałek, 3 września po raz pierwszy zabrzmiał dzwonek w nowej szkole na poznańskim Umultowie. Naukę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9  w Poznaniu rozpoczęło ok. 400 uczniów i 150 przedszkolaków. 

Więcej...


Poprzedni Następny

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12