Archiwum strony głównej


Historycy współpracują
Wiadomość, opublikowana 14-06-2017

Realizacja wspólnych projektów, wymiana doświadczeń pomiędzy teoretykami i praktykami oraz pozyskiwanie partnerów do odbywania praktyk i staży dla studentów – to główne założenia umów podpisywanych przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza z partnerami zewnętrznymi. W wielu przypadkach współpraca trwa od dawna, umowy przedłużają jej ważność. 14 czerwca, Prorektor UAM ds. informatyzacji oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prof. Marek Nawrocki, podpisał umowy z czternastoma takimi zewnętrznymi instytucjami, które współpracować będą bezpośrednio z  Instytutem Historii Wydziału Historycznego UAM.

Więcej...
UAM trzecim uniwersytetem w rankingu "Perspektyw"
Wiadomość, opublikowana 12-06-2017

W najnowszym rankingu uczelni akademickich przygotowywanym przez Perspektywy, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu nadal jest trzecim Uniwersytetem w Polsce, po Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Jagiellońskim.  Wśród wszystkich polskich uczelni wyprzedza nas jeszcze Politechnika Warszawska.

Więcej...
Seminarium w Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii
Wydarzenie, trwa od 26-06-2017 do 26-06-2017

Prof. Bogdan Marciniec uprzejmie zaprasza na kolejne

Seminarium w Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii
„Materiały i Biomateriały”,

które odbędzie się 26 czerwca 2017 r., godz. 9.00-13.00
w sali 111 (I piętro, budynek D) przy ul. Umultowskiej  89C.

Więcej...
Najwyższe miejskie godności także dla UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-06-2017

Stanisław Wachowiak, Kanclerz UAM i Chór Kameralny Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu wśród wyróżnionych odznaką Zasłużony dla Miasta Kalisza, a dr  Beata Szymańska z Nagrodą Miasta Kalisza. W piątek (9 czerwca) odbyła się XXXIX Uroczysta Sesja Rady Miejskiej Kalisza z okazji Święta Miasta, podczas której wręczono wybitnym osobistościom najwyższe miejskie godności.

Więcej...


Poprzedni Następny

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12