Archiwum strony głównej


Wysoki poziom naukowy i skuteczne zarządzanie! Coordination Chemistry Reviews
Wiadomość, opublikowana 01-06-2017

Kilka tygodni gratulowaliśmy Pani prof. UAM Renacie Jastrząb z Wydziału Chemii UAM w Poznaniu oraz Panu dr. Bartoszowi Tylkowskiemu – Incoming Individual Marie Curie Sklodowska Fellow z CTQC, Tarragona, Hiszpania, uczestnictwa w międzynarodowym projekcie wydawniczym pod kierunkiem prof. Helmuta Sigla z University of Basel – uważanego za jednego z ojców chemii koordynacyjnej. Życząc im dalszych sukcesów naukowych i wydawniczych, na następne,  nie musieliśmy długo czekać! Jak można przeczytać na stronach prestiżowego wydawnictwa naukowego Elsevier, duet Jastrzab & Tylkowski odnosi kolejny międzynarodowy sukces!

Więcej...
209 odc. magazynu akademickiego "Z Życia Uniwersytetu"
Wiadomość, opublikowana 01-06-2017

Uniwersyteckie Studio Filmowe UAM zaprasza do obejrzenia 209 odc. magazynu akademickiego "Z Życia Uniwersytetu".

Więcej...
Rekrutacja – czas start!
Wiadomość, opublikowana 02-06-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął rekrutację studentów na rok akademicki 2017/18. 1 czerwca, dokładnie o północy, uruchomiony został system internetowy umożliwiający zapisy. To znacząca data, bo od Dnia Dziecka, tegoroczni abiturienci mają możliwość podjęcia jednej z najważniejszych, „dorosłych” decyzji, które w znaczący sposób wpłyną na ich życie. Jak dobrze wybrać spośród ponad 200 kierunków i specjalności, na które można aplikować na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu?

Więcej...
Uniwersyteckie Wykłady na Zamku - Śmiertelne skutki błędów w muzyce
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-06-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM oraz Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na ósme spotkanie w ramach cyklu „Uniwersyteckich Wykładów na Zamku” poświęconego w tym roku problemowi błędu.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.