na główną


Spotkanie Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka i przedstawicieli władz Miasta z rektorami oraz prorektorami uczelni publicznych Poznania
Wiadomość, opublikowana 24-11-2016

W dniu 21 listopada na Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM odbyło się spotkanie Prezydenta Miasto Poznań Jacka Jaśkowiaka i przedstawicieli władz Miasta z rektorami oraz prorektorami uczelni publicznych Poznania.

Więcej...
Prof. dr hab. Bronisław Marciniak laureatem „Medialnej Piątki Wielkopolski”
Wiadomość, opublikowana 23-12-2016

Środowisko dziennikarskie po raz kolejny wybrało osoby, z którymi współpraca w minionym roku przebiegała najlepiej. Miło nam poinformować, że jednym z laureatów został prof. dr hab. Bronisław Marciniak, który przez dwie kadencje sprawował godność Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uroczystość ogłoszenia nazwisk zwycięzców „Medialnej Piątki Wielkopolski” odbyła się 13 grudnia 2016 roku na terenie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Więcej...
Zagrożenie terrorystyczne w Polsce: mit czy rzeczywistość? Panel dyskusyjny na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-01-2017

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu i Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych im. Cyryla Ratajskiego w Poznaniu zapraszają w czwartek, 12 stycznia na panel dyskusyjny poświęcony zagrożeniom terrorystycznym w Polsce.

Więcej...
"Noc Biologów" 2017
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-01-2017

Wydział Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest inicjatorem ogólnopolskiego przedsięwzięcia edukacyjnego zatytułowanego "Noc Biologów" organizowanego przez ponad dwadzieścia uczelni wyższych, ogrodów botanicznych, muzeów oraz innych jednostek naukowo-badawczych.

Więcej...
Wyniki konkursu Prorektora ds. kształcenia na najlepsze projekty związane z promowaniem działań projakościowych w jednostkach UAM
Wiadomość, opublikowana 09-01-2017

Bardzo dziękujemy za wszystkie projekty, które wpłynęły na konkurs ogłoszony przez Prorektora ds. kształcenia prof. Beatę Mikołajczyk. Łącznie przesłano dziewięć wniosków z dziewięciu wydziałów. Wyniki konkursu znajdują się w załączonym protokole pokonkursowym.


Więcej...
II Seminarium Naukowe pt. Matematyczne Laboratorium Kultury
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-02-2017

Pracownia Działań Twórczych w Przestrzeni Społecznej Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Centrum Kultury "Zamek" oraz Centrum Praktyk Edukacyjnych zapraszają wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego do wzięcia udziału w konkursie "Matematyczne Laboratorium Kultury", który odbędzie się dnia 21 lutego 2017 roku o godzinie 12:00 w Centrum Kultury "Zamek", ul. Św. Marcin 80/82.

Więcej...
Trzynasta pensja
Wiadomość, opublikowana 16-01-2017

Szanowni Państwo,
ostatni rok obfitował w wiele ważnych dla naszego Uniwersytetu wydarzeń. Był to także czas wielu sukcesów, ale i wytężonej pracy. Jest mi niezmiernie miło, iż na początku tego Nowego Roku, w który wspólnie wkraczamy, mogę podzielić się z Państwem informacją, na którą z pewnością Państwo czekają.

Więcej...
Nocne Rendez-BU
Wydarzenie, trwa od 16-01-2017 do 10-02-2017

Drodzy Studenci, o zbliżającej się sesji przypominać Wam – z pewnością – nie trzeba. Chcemy jednak zaprosić Was do... Biblioteki Uniwersyteckiej! Począwszy od poniedziałku, 16 stycznia, przez najbliższe 4 tygodnie nasze czytelnie będą otwarte do północy.

Więcej...
Poznanianki na podium Pucharu Europy Kadetek we florecie – Adam Mickiewicz Univeristy Cup
Wiadomość, opublikowana 16-01-2017

Florecistki AZS AWF Poznań wywalczyły 2 miejsce w rozegranym 14-15 stycznia w Poznaniu – Pucharze Europy Kadetek we florecie – Adam Mickiewicz Univeristy Cup 2017. W tym międzynarodowym wydarzeniu na szermierczych planszach w Hali UAM stanęło 159 zawodniczek z 18 krajów.

Więcej...
200 Jubileuszowy odc. magazynu akademickiego " Z Życia Uniwersytetu"
Wiadomość, opublikowana 17-01-2017

W następnym Jubileuszowym dwusetnym odcinku magazynu akademickiego "Z Życia Uniwersytetu"

Więcej...
Noc Biologów - relacja z wydarzenia
Wiadomość, opublikowana 17-01-2017

Dnia 13 stycznia 2017 roku na Wydziale Biologii UAM oraz w Ogrodzie Botanicznym życie tętniło pod znakiem „Nocy Biologów”. Ta trwająca od sześciu lat impreza edukacyjna jest skierowana do wszystkich, których fascynuje „Mikro i Makroświat Biologa”.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Nocy Biologów na UAM.

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.