Wyniki rekrutacji
Wiadomość, opublikowana 12-07-2018

13 lipca poznamy wyniki tegorocznej rekrutacji. W tym roku zainteresowanych studiowaniem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu było znacznie więcej niż w latach ubiegłych.

Pomimo niżu demograficznego przybywa kandydatów na pierwszy rok studiów. Najwięcej kandydatów na miejsce przypadło na filologii szwedzkiej, filologii duńskiej, zarządzaniu i prawie w biznesie, filologii angielsko-chińskiej i filologii koreańskiej.

wyniki rekrutacji

Osoby, które nie dostaną się na wymarzony kierunek mogą spróbować ponownie w dodatkowej rekrutacji. Dostępne miejsca na studia stacjonarne w ramach dodatkowej rekrutacji będzie można sprawdzić od początku sierpnia w Systemie Internetowej Rekrutacji. Nadal trwa rekrutacja na studia niestacjonarne – zapisywać można się do września.

Wszystkim przyjętym serdecznie gratulujemy i witamy w gronie społeczności akademickiej UAM.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald