:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Event Name IX Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa Język w Poznaniu na Wydziale Neofilologii
Start Date 7th Apr 2017 12:00am
End Date
Duration N/A
Description

Sekcja Lingwistyczna Koła Naukowego Germanistów we współpracy z Kołem Naukowym Remat+, działającym przy Instytucie Językoznawstwa UAM oraz Kołem Italianistów Fratelli d'Italia, działającym przy Instytucie Filologii Romańskiej UAM, ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na IX Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową Język w Poznaniu, która odbędzie się dnia 7 kwietnia 2017 roku na Wydziale Neofilologii UAM (budynek Collegium Novum, Aleja Niepodległości 4, Poznań).