Wydarzenie, rozpoczyna się 16-02-2017

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pt.: "Z badaniami i innowacjami dookoła świata. Finansowanie międzynarodowej wymiany pracowników", które odbędzie się w dniu 16 lutego 2017 r. (czwartek), w godz. 11.00 – 14.30, w sali 418 a, w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy al. Niepodległości 10.

Szkolenie dedykowane jest dla przedstawicieli jednostek naukowo – badawczych zainteresowanych pozyskaniem środków na wymianę pracowników w ramach międzysektorowej i międzynarodowej współpracy.

Zagadnienia :

• założenia konkursowe projektów RISE (Research and Innovation Staff Exchange),
  • przedstawienie zasad pisania wniosku na przykładzie realizowanego projektu,
  • omówienie punktów wniosku zgodnie z przewodnikiem dla wnioskodawców,
  • praktyczne aspekty realizacji projektu,
  • ćwiczenie.

Spotkanie poprowadzą eksperci Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE.

Rejestracja do 14 lutego 2017 r. pod adresem: rpk.ppnt.poznan.pl, w dziale Szkolenia. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba do kontaktu: Agata Bartoszewska, ab@ppnt.poznan.pl, tel: (61) 827 97 44

Informację wprowadził/a: Marek Fertig