Oferta pracy - pracownik w Dziale Współpracy z Zagranicą
Wiadomość, opublikowana 30-05-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni pracownika w Dziale Współpracy z Zagranicą (umowa na zastępstwo).

nr ref. DWZ/6/2017

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna programu Erasmus +

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu USOS
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • szkolenia
  • pracę w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: erasmus@amu.edu.pl do dnia 15.06.2017 r. W tytule maila proszę podać numer referencyjny ogłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293