Oferta pracy - pokojowe
Wiadomość, opublikowana 31-05-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni w DS. ,,Hanka” al. Niepodległości 26 pokojowe na ¾ etatu (6 godz.), praca w przedziale godzinowym między godz. 6.00 a 14.00.

Wymagania:

• Umiejętność sprzątania w obiekcie przeznaczonym do usług związanych z wynajmem pokoi mieszkalnych do studentów UAM.

Obszar odpowiedzialności porządkowej.

Utrzymanie  w czystości przydzielonych terenów  w obiekcie, takich jak: pokoje mieszkalne, łazienki, kuchnie, magazyny, sanitariaty, biura, korytarze, schody, hole oraz wykonywanie innych czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem akademika.

Dokumenty aplikacyjne (życiorys, list motywacyjny i fotografię) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy
z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833 z późn. zm.),  należy składać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia podając w tytule wiadomości
nr referencyjny: POK/6/2017

szarolet@amu.edu.pl

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty

oraz,  że nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek