Oferta pracy: pracownik w Dziale Kadr i Organizacji
Wiadomość, opublikowana 11-09-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni pracownika w Dziale Kadr i Organizacji.
nr ref. DKiO 9/ 17

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu prawa, administracji lub zarządzania zasobami ludzkimi),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych związanych z realizacją projektów krajowych i zagranicznych,
  • Samodzielność, rzetelność i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem pracowników realizujących projekty krajowe i zagraniczne,
  • Sporządzanie analiz dotyczących zatrudnienia,
  • Udział w projektach realizowanych przez Dział Kadr i Organizacji.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej instytucji,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.

Dokumenty aplikacyjne (życiorys, list motywacyjny i fotografię) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833 z późn. zm) należy nadsyłać pocztą elektroniczną podając w tytule maila numer referencyjny:

akos@amu.edu.pl

Informujemy, że udzielimy odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293