Oferta pracy - samodzielny referent w Biurze Rady ds. Jakości Kształcenia.
Wiadomość, opublikowana 12-10-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni samodzielnego referenta w Biurze Rady ds. Jakości Kształcenia.

nr ref. BRJK 10/2017.

Zakres obowiązków:

• analizy statystyczne  przeprowadzanych przez Biuro Rady ds. Jakości Kształcenia badań ilościowych,
  • graficzne opracowywanie raportów na podstawie przeprowadzonych analiz,
  • opracowywanie zestawień różnych danych związanych z bieżącą działalnością Biura,
  • obsługa systemu do badania losów absolwentów,
  • obsługa strony internetowej.

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie wyższe - preferowane kierunki matematyczno – informatyczne,
  • doskonała znajomość programu Excel,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania do analiz statystycznych (np. SPSS, Statistica), oprogramowania graficznego, a także znajomość podstaw programowania.

Oferujemy:

• możliwość dokształcania, w tym na kierunkach studiów prowadzonych przez UAM,
  • pracę w renomowanej instytucji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny i fotografię) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833 z późn. zm) należy nadsyłać pocztą elektroniczną w terminie do 25. 10.2017r. podając w tytule maila numer referencyjny na adres: brjk@amu.edu.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek