XX Akademia Rozwoju
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-11-2017

Biuro Karier UAM już po raz 20 organizuje Akademię Rozwoju (wcześniej Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości), która odbędzie się 7 listopada w godzinach 10.00 – 16.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki (Campus Morasko).

Zapraszamy Wykładowców wraz z Studentami oraz Absolwentów do wzięcia udziału w ogólnoakademickim wydarzeniu, w trakcie którego odbędą się:

Ponadto, zachęcamy do odwiedzenia stref:

• rekrutacji (symulacja rozmów kwalifikacyjnych),
  • foto-strefy (możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV),
  • wizerunku (makijaż biznesowy),
  • kariery, w których czekają na uczestników eksperci udzielający porad na temat rynku pracy w Polsce i za granicą, rozwoju osobistego i planowania kariery oraz przedsiębiorczości.

Targom towarzyszyć będą liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Bieżące informacje znajdują się na fanpage’u www.facebook.com/akademiauam

Zapraszamy 7 listopada w godzinach od 10.00 do 16.00 na Wydział Matematyki i Informatyki (Campus Morasko). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji, z wyjątkiem szkoleń.

Informację wprowadził/a: Marta Dzionek