Seminarium naukowe "Voting Populist or Just Voting for Populists? A Comparative Analysis of Populist Attitudes and Vote Choice in Central and Eastern Europe"
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-11-2017

Zapraszamy na seminarium naukowe pt. Voting Populist or Just Voting for Populists? A Comparative Analysis of Populist Attitudes and Vote Choice in Central and Eastern Europe z udziałem Bena Stanleya z SWPS z Warszawy, które odbędzie się w dniu  6 listopada 2017 r. o godz. 11:30, sala 125 na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.

Dr Benjamin Stanley jest wykładowcą w Centrum Studiów nad Demokracją w Instytucie Nauk Społecznych (SWPS w Warszawie). Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół zjawiska populizm w Europie Środkowo-Wschodniej.

Seminarium odbędzie się w języku angielskim.

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna