Piątki z prawem - prawo w praktyce: wykład Pani Soni Gubańskiej i Pani Magdaleny Górnej-Złotek z Inspektoratu ZUS w Poznaniu
Wydarzenie, rozpoczyna się 17-11-2017

W piątek 17 listopada 2017 r. o godzinie 17.00 w Auli Profesora Zygmunta Ziembińskiego na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Collegium Iuridicum Novum, przy al. Niepodległości 53 odbędzie się wykład Pani Soni Gubańskiej i Pani Magdaleny Górnej-Złotek z Inspektoratu ZUS w Poznaniu, pt. „Niższy wiek emerytalny – co musisz wiedzieć?”.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu spotkań organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji UAM „Piątki z prawem - prawo w praktyce”. W jego ramach zaproszeni goście prezentują wybrany przez siebie problem prawny od strony praktycznej.

Specjaliści z ZUS będą do dyspozycji zainteresowanych w ramach zorganizowanych stanowisk konsultacyjnych, a także w trakcie wykładu.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Informację wprowadził/a: Krzysztof Żok