Wystawa „Mosty łączą“ w foyer Collegium Polonicum
Wydarzenie, trwa od 03-11-2017 do 05-11-2017

Od soboty, 04 listopada br. w foyer Collegium Polonicum będzie można oglądać wystawę pt. „Mosty łączą”, którą przygotowali wspólnie Postcrossing, ,Słubice i Frankfurt nad Odrą oraz Uniwersytet Europejski Viadrina.

Wystawie towarzyszy pierwsze międzynarodowe spotkanie Postcrossing, które odbywa się w dwóch krajach. Jest to wydarzenie interesujące nie tylko dla kolekcjonerów pocztówek, lecz także dla filatelistów.
Wystawa oprócz pocztówek z całego świata z motywem mostu prezentuje także listy i znaczki pocztowe nawiązujące do Postcrossingu.
Postcrossing to serwis społecznościowy, który umożliwia jego zarejestrowanym członkom wysyłanie i otrzymywanie pocztówek z całego świata. Uczestnik projektu za każdą wysłaną i zarejestrowaną w serwisie internetowym kartkę otrzymuje kartkę od kogoś innego.

Wystawę można oglądać do koca listopada br.

Informacji udziela:
Holger Kaufhold (holger_kaufhold@hotmail.com)