Spotkanie z p. Szymonem Hołownią na Wydziale Teologicznym UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-11-2017

Akademickie Koło Misjologiczne im dr Wandy Błeńskiej oraz Duszpasterstwo Akademickie Wydziału Teologicznego UAM zorganizowało spotkanie z p. Szymonem Hołownią zatytułowane "Mission: possible"! Wydarzenie wpisuje się w świętowanie 90-lecia Akademickiego Ruchu Misjologicznego w Polsce.

Z naszym Gościem rozmawialiśmy o jego zaangażowaniu w sprawy misji, roli świeckich w misyjnym dziele Kościoła oraz o tym jak niewiele potrzeba, by pomagać. Spotkanie poprowadził Andrzej Grupa.

Podczas spotkania była możliwość nabycia książek autora. Książki są cegiełkami, z których dochód przeznaczony jest dla podopiecznych Fundacji Dobra Fabryka m.in. w ośrodku dożywiania w Ntamugendze, wiosce trędowatych w Togo czy hospicjum w Rwandzie.

Informację wprowadził/a: Agnieszka Chabir