Spotkanie z p. Szymonem Hołownią na Wydziale Teologicznym UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-11-2017

Akademickie Koło Misjologiczne im dr Wandy Błeńskiej oraz Duszpasterstwo Akademickie Wydziału Teologicznego UAM zapraszają na spotkanie z p. Szymonem Hołownią zatytułowane "Mission: possible"! Wydarzenie wpisuje się w świętowanie 90-lecia Akademickiego Ruchu Misjologicznego w Polsce.

data: 10 listopada (piątek)
czas: godz. 19:00
miejsce: Wydział Teologiczny UAM - budynek A, Aula A
(ul. Wieżowa 2/4, przystanek Katedra)

Z naszym Gościem będziemy rozmawiać o jego zaangażowaniu w sprawy misji, roli świeckich w misyjnym dziele Kościoła oraz o tym jak niewiele potrzeba, by pomagać. Spotkanie poprowadzi Andrzej Grupa.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książek autora. Książki są cegiełkami, z których dochód przeznaczony jest dla podopiecznych Fundacji Dobra Fabryka m.in. w ośrodku dożywiania w Ntamugendze, wiosce trędowatych w Togo czy hospicjum w Rwandzie.

Więcej informacji na facebookowej stronie wydarzenia - www.facebook.com/events/126970311348976

Informację wprowadził/a: Agnieszka Chabir