Oferta pracy: technik obsługi urządzeń szklarniowych
Wiadomość, opublikowana 06-11-2017

Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni pracownika na stanowisko: technik obsługi urządzeń szklarniowych.

Wymagania:

• Znajomość podstawowych zagadnień związanych z obsługą szklarni
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki z obszaru nauk technicznych i biologicznych
  •  Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość Windows 7/8/10

Zadania:

• Dbanie o stan techniczny i sprawność urządzeń znajdujących się na wyposażeniu szklarni
  • Obsługa komputerowego systemu sterowania i kontroli klimatu szklarni doświadczalnej WCZT
  • Obsługa komór fitotronowych

Oferujemy:

• pracę w renomowanej instytucji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy

Dokumenty aplikacyjne (życiorys, list motywacyjny), z zaznaczeniem stanowiska w tytule maila, należy składać do 17 listopada 2017r. na adres sebastian.opaska@amu.edu.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informację wprowadził/a: Monika Sielicka