Oferta pracy: konserwator instalacji elektrycznych
Wiadomość, opublikowana 06-11-2017

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni konserwatora instalacji elektrycznych.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne w specjalności elektrycznej.
  • Minimum 2- letnie doświadczenie w zakresie obsługi, eksploatacji i konserwacji instalacji elektrycznych do 1kV oraz teletechnicznych (TV , telewizja dozorowa, instalacje sygnalizacji pożaru,  dźwiękowy system ostrzegania, system przywoławczy dla niepełnosprawnych, system sygnalizacji włamania i napadu, system kontroli dostępu, sieci struktury komputerowej).
  • Dobra znajomość obsługi komputera  do obsługi aplikacji systemu zarządzania BMS.
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia eksploatacyjne typu E i dozorowe do 1kV

Obszar odpowiedzialności konserwatora elektryka:

• Utrzymanie w sprawności technicznej w/w instalacji  elektrycznych  i teletechnicznych.
  • Usuwanie drobnych awarii w/w instalacji i urządzeń.
  • Realizowanie planowanych przeglądów i konserwacji.
  • Diagnozowanie przyczyn awarii.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Dodatkowo mile widziana:

• Uprawnienia do pracy na wysokości do 3m (wymiana źródeł światła w oprawach zamontowanych na sufitach).

Dokumenty aplikacyjne (życiorys, list motywacyjny i fotografię) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy
z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833 z późn. zm.),  należy składać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia podając w tytule wiadomości
nr referencyjny:

szarolet@amu.edu.pl

Tel. 797901050

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty

oraz,  że nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek