Koncert Noworoczny w dniu 7 stycznia 2018 roku
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-01-2018

Święta Bożego Narodzenia to przepełniony dobrem, radością i wewnętrzną refleksją magiczny czas. Czas, który zamyka stary i zapowiada nowy rok, dając nam szansę rozpoczęcia nowego rozdziału życia. Z tej okazji Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki zaprasza społeczność uniwersytecką na tradycyjny Koncert Noworoczny, który odbędzie się w niedzielę, 7 stycznia 2018 r., o godz. 18.00 w Auli Uniwersyteckiej.

Wykonawcami koncertu będą działające na Uczelni zespoły artystyczne: Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej oraz Chór Kameralny UAM pod dyrekcją prof. Krzysztofa Szydzisza.

W drugiej części koncertu gościnnie wystąpi Orkiestra Filharmonii Poznańskiej pod dyrekcją Łukasza Borowicza.

Na koncert obowiązuje wstęp za zaproszeniami. Zaproszenia dla senatorów wysłane zostały pocztą wewnętrzną. Adresatów tych zaproszeń uprzejmie prosimy o potwierdzenie najpóźniej do dnia 22 grudnia 2017 r. pod nr tel. 61 829 44 68 lub na adres e-mail pani Magdaleny Kalawskiej z Sekcji Promocji: kalawska@amu.edu.pl.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że bezpłatne zaproszenia dla pracowników, emerytów, doktorantów i studentów będą do pobrania – po raz pierwszy od tego roku – w internetowym systemie rezerwacji dostępnym na stronie http://koncerty.amu.edu.pl.

Proces rezerwacji miejsc składa się z trzech etapów:

1. Zarejestrowanie adresu e-mail – zgłoszenie chęci wzięcia udziału w wydarzeniu;
  2. Dokonanie rezerwacji – potwierdzenie chęci wzięcia udziału w wydarzeniu i wybór miejsc w oparciu o indywidualny odnośnik przesłany na podany adres e-mail;
  3. Pobranie biletów i ich wydruk.

Informujemy, że indywidualny odnośnik umożliwiający dokonanie rezerwacji i pobranie biletów można będzie wygenerować już od 27 grudnia br. od godz. 10.00. W systemie można zarejestrować wyłącznie studencki lub pracowniczy adres e-mail w domenie amu.edu.pl (zakończony np. @amu.edu.pl, @st.amu.edu.pl lub @o365.amu.edu.pl).

Na podany adres e-mail zostanie przesłany indywidualny odnośnik umożliwiający dokonanie rezerwacji oraz pobranie biletów. Każdy indywidualny odnośnik umożliwia zarezerwowanie co najwyżej dwóch miejsc siedzących.

Natomiast sama rezerwacja miejsc ruszy od 28 grudnia br. o godz. 10.00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald