„Granty na granty" - nabór wniosków w ramach II edycji programu
Wiadomość, opublikowana 02-04-2015
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło II edycję programu "Granty na granty", którego celem jest wsparcie polskich jednostek naukowych, które ubiegają się o realizację projektów w ramach programów badawczych Unii Europejskiej. Wsparcie jest skierowane do jednostek naukowych, które zamierzają podjąć się roli koordynatora w planowanym projekcie oraz stworzyć międzynarodowe konsorcjum.

W ramach programu wnioskodawcy mogą uzyskać środki finansowe na działania związane z przygotowaniem wniosku projektowego do programu badawczego Unii Europejskiej w odpowiedzi na wezwanie konkursowe ogłoszone przez Komisję Europejską lub inny upoważniony przez nią podmiot, w tym na refundację poniesionych kosztów.

W 2015 roku nabór wniosków w ramach programu będzie  trwał do 31 grudnia i ma charakter ciągły. Zasady naboru wniosków określone są w ogłoszeniu.

Więcej informacji.

Informację wprowadził/a: Marek Fertig