Wzór listy

Wzór listy dla Dziekana (do odczytywania)

WYDZIAŁ BIOLOGII

prodziekan prof. Maria Kaczmarek

1. Dr Robert LUCIŃSKI
    promotor: Prof. Lech Ratajczak wz. dziekan
    temat pracy:
    Udział dysymilacyjnej reduktazy azotanowej w metabolizmie beztlenowym Bradyrhizobium sp. (Lupinus).

2. Dr Agnieszka OLEJNIK
    promotor: Prof. Anna Goździcka-Józefiak
    temat pracy:
    Poszukiwanie białek komórkowych na które oddziałuje białko regulatorowe E2 ludzkiego wirusa brodawczaka typu 16 (HPV16) w komórkach prawidłowego nabłonka wielowarstwowego szyjki macicy.

3. Dr Aleksandra OBRĘPALSKA- STĘPLOWSKA
    promotor: Prof. Anna Goździcka-Józefiak
    temat pracy:
    Analiza sekwencji kodujących i oskrzydlających geny receptora dla hormonu wzrostu (GHR) i insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-I w genomie dzieci z zaburzeniami wzrastania.

4. Dr Maciej SKORACKI
    promotor: Prof. Czesław Błaszak
    temat pracy:
    Ektopasożytnicze roztocze z rodziny Syringophilidae ptaków wróblowatych (Passeriformes) Polski; taksonomiczne i ekologiczne aspekty układu pasożyt-żywiciel.

5. Dr Robert SOBKOWIAK
    promotor: Dr hab. Joanna Deckert
    temat pracy:
    Molekularne aspekty oddziaływania kadmu na podziały komórkowe w kulturze zawiesinowej soi (Glycine max L.).