Nowa rzecznik prasowa
Wiadomość, opublikowana 15-05-2017

Małgorzata Rybczyńska, wieloletnia dziennikarka Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia w Poznaniu, Radia Merkury. Była szefem działu informacji oraz sekretarzem programu. Cały czas pracowała także jako reporterka. Od wielu lat współpracuje z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jako starszy wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami dziennikarstwa na WNPiD. Swoim doświadczeniem w pracy z mediami dzieliła się podczas szkoleń m.in. z samorządowcami, pedagogami oraz organizacjami samorządowymi.

Jest współautorką publikacji pod red. A. Niczyperowicza „ABC dziennikarstwa” i laureatką Nagrody BCC „Ostre pióro”.