VI Kongres Kół Naukowych UAM
Wiadomość, opublikowana 15-05-2017

Prof. Andrzej Rzepliński, były prezes Trybunału Konstytucyjnego oraz Stanisław Trociuk, zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich będą gośćmi panelu, który zainauguruje VI Kongres Kół Naukowych UAM w Poznaniu. Ogólnopolska konferencja pod hasłem „Społeczeństwo obywatelskie”, odbędzie się w dniach 16 - 17 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji UAM.

W tym roku mija 20. rocznica uchwalenia Konstytucji RP, w związku z tym, organizatorzy Kongresu proponują, aby przedmiotem tegorocznej dyskusji była tematyka związana z tym najważniejszym w naszym porządku prawnym aktem normatywnym.

Kongres Kół Naukowych jest wydarzeniem otwartym, adresowanym przede wszystkim do studentów, doktorantów i pracowników nauki oraz wszystkich zainteresowanych podejmowaną tematyką.

Autorem załączonej fotografii jest Krzysztof Kubiak.

Informację wprowadził/a: Agnieszka Książkiewicz