Śladami pracy organicznej - konkurs
Wiadomość, opublikowana 28-04-2017

Biuro Prasowe informuje o konkursie fotograficznym pod hasłem „Śladami organiczników” skierowanym do studentów uczelni publicznych miasta Poznania.

Kim byli organicznicy? Co po sobie pozostawili? Czy ślady pracy organicznej można znaleźć jedynie w podręcznikach do historii, czy może widoczne są do dziś? Wszystkich studentów uczelni publicznych miasta Poznania, którzy pasjonują się fotografią, zapraszamy do wzięcia udziału w 2. edycji konkursu fotograficznego „Śladami organiczników”. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie zdjęć, które zobrazują współczesne oblicza działań na rzecz rozwoju gospodarczego regionu Wielkopolski, a równocześnie nawiążą do dziedzictwa pracy organicznej. Dwanaście najlepszych prac złoży się na wystawę – być może to właśnie Wasze fotografie zostaną tam zaprezentowane? Znalezienie się w finałowej dwunastce to jeszcze nie wszystko. Spośród wybranych prac Komisja Konkursowa wyłoni laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Autorzy najlepszych prac otrzymają odpowiednio – 3 tys., 2 tys. i 1 tys. zł brutto!

Zainteresowani? Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym w załączniku. A potem wystarczy pstryknąć, dopełnić formalności i liczyć, że ślady organiczników doprowadzą Was do sukcesu. Spieszcie się – macie czas do 24 kwietnia!

Konkurs fotograficzny „Śladami organiczników” jest częścią projektu „Kultura przedsiębiorczości dla mieszkańców Wielkopolski” realizowanego przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechnikę Poznańską przy wsparciu Banku Zachodniego WBK. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Informację wprowadził/a: Aleksandra Śliwińska