Centrum Dokumentacji Europejskiej na WNPiD
Wiadomość, opublikowana 28-07-2017

13 czerwca, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM zainaugurowało działalność Centrum Dokumentacji Europejskiej. Każdy, kto poszukuje konkretnych aktów prawnych lub informacji na temat UE, może się zwrócić do Centrum o pomoc.

Zbiory obejmują książki, czasopisma, broszury, mapy, druki ulotne zarówno drukowane, jak i elektroniczne. W uroczystości otwarciauczestniczył Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce dr Marek Prawda. To 16-te w kraju i jedyne w Wielkopolsce takie Centrum!

Szczegółowy opis Centrum Dokumentacji Europejskiej oraz wypowiedzi osób związanych z tworzeniem CDE znajdują się w załącznikach poniżej.

Informację wprowadził/a: Aleksandra Śliwińska