Historycy współpracują
Wiadomość, opublikowana 28-07-2017

Realizacja wspólnych projektów, wymiana doświadczeń pomiędzy teoretykami i praktykami oraz pozyskiwanie partnerów do odbywania praktyk i staży dla studentów – to główne założenia umów podpisywanych przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza z partnerami zewnętrznymi. W wielu przypadkach współpraca trwa od dawna, umowy przedłużają jej ważność. 14 czerwca, Prorektor UAM ds. informatyzacji oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prof. Marek Nawrocki, podpisał umowy z czternastoma takimi zewnętrznymi instytucjami, które współpracować będą bezpośrednio z  Instytutem Historii Wydziału Historycznego UAM.

Oto ich wykaz:
– Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk,