6 listopada rusza XVII FESTIWAL SZTUKI SŁOWA VERBA SACRA 2017
Wiadomość, opublikowana 06-11-2017

Danuta Stenka, Mariusz Bonaszewski, Krzysztof Gosztyła oraz Włodek Pawlik – to goście tegorocznej Gali Słowa, jednego z wydarzeń festiwalu.
W poniedziałek 6 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie prasowe, podczas którego organizatorzy i wykonawcy festiwalu opowiedzą o tym, co czeka w listopadzie i grudniu miłośników słowa. Czyje teksty zabrzmią w wykonaniu najlepszych i co poza Wielką Gala Słowa proponują w ramach festiwalu jego organizatorzy.

Spotkanie prasowe odbędzie się w poniedziałek 6 listopada w Collegium Historicum przy ul. Święty Marcin 78, sala 209 II piętro.

Do Państwa dyspozycji będą dyrektor projektu Przemysław Basiński, literaturoznawca prof. dr hab. Wiesław Ratajczak, aktor Teatru Nowego Janusz Andrzejewski oraz dyrektor Domu Kultury STOKROTKA Barbara Glapka. Gościem spotkania będzie także prof. Tadeusz Wallas prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, który jest patronem festiwalu.

Informację wprowadził/a: Aleksandra Śliwińska