UAM w międzynarodowym towarzystwie
Wiadomość, opublikowana 13-03-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prezentuje swoją ofertę dydaktyczną podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy w Warszawie. Swoje stoiska ma tam ponad 80 uczelni z kraju i zagranicy. Podczas wydarzenia, kandydaci na studia mogą zapoznać się z ofertą Uniwersytetu, a także porozmawiać ze studentami, którzy uczestniczą w programie Ambasador UAM. Kontakt z Ambasadorami jest bardzo ważny dla potencjalnych studentów – mogą uzyskać odpowiedzi dotyczące samego procesu studiowania, życia studenckiego, doświadczenia czy pracę organizacji studenckich.

UAM będzie także uczestniczyć  w Targach Edukacyjnych, którego odbędą się na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, które w tym roku zostaną wzbogacone o kilka nowych elementów, np. warsztaty z matematyki realizowane przy pomocy technologii VR (Virtual Reality). Salon potrwa dwa dni (23.02-24.02).