Prorektor ds. studenckich zaprasza
Wiadomość, opublikowana 20-03-2017

Parlament Samorządu Studentów UAM zaprasza studentów na spotkanie otwarte z Prorektor ds. studenckich, prof. dr hab. Bogumiłą Kaniewską!

Podczas otwartej dyskusji każdy będzie mógł zadać pytania dotyczące spraw studenckich, takich jak działanie domów studenckich czy sytuacja studentów z niepełnosprawnościami. Będzie można porozmawiać także o tym co ma bezpośredni wpływ na całą wspólnotę akademicką, jak np. nowelizacja ustawy o szkolnictwie wyższym.

Proponowane przez organizatorów tematy zakładają również rozmowę o działalności studentów w komisjach rektorskich oraz pomysły na dodatkowe sposoby kształcenia na studiach wyższych.

To pierwsze takie spotkanie w tej kadencji władz rektorskich. Czy będą następne? Zależy to m.in. od frekwencji i aktywności studentów pod wtorkowego spotkania.

Miejsce spotkania: Collegium Maius UAM, ul Fredry 10, Salon Mickiewicza (IV piętro)
Termin: 21 marca 2017r. godz. 18:30

Informację wprowadził/a: Agnieszka Książkiewicz