Podsumowanie Nocy Naukowców
Wiadomość, opublikowana 09-10-2017

Noc Naukowców na stałe wpisała się w poznański kalendarz imprez popularyzujących naukę. W tym roku, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przygotowano ponad 250 wydarzeń, z których wiele odbywa się od kilkunastu lat. Wszystkie dostępne miejsca zostały zarezerwowane (7307 biletów), na bieżąco poszerzano więc ofertę poszczególnych wydarzeń, by każdy niezarejestrowany wcześniej uczestnik, miał szansę wziąć w nim udział. Atrakcje oferowało aż 12 jednostek Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, w tym Biblioteka Uniwersytecka. Noc Naukowców przyciągnęła zainteresowanych z Wielkopolski, województw ościennych, a nawet ze Szczecina.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia: http://bit.ly/2z7HPzj

fot. Łukasz Woźny