Granda u Rektora
Wiadomość, opublikowana 04-04-2018

Rektor UAM, prof. Andrzej Lesicki, zaprosił do swojego Gabinetu studentów tworzących Teatr Granda UAM, który podczas V Festiwalu Teatrów Studenckich START zdobył Grand Prix oraz Nagrodę Publiczności. JM Rektor pogratulował zwycięskich występów zespołowi oraz jego opiekunce, dr Magdalenie Grendzie.

Teatr zaprezentował spektal UMBRA podczas V Festiwalu Teatrów Studenckich START. Jest to widowisko typu site-specific performance, które zaciera granice rzeczywistości i fikcji teatralnej. Obsada: Jędrzej Jezierski, Sandra Bujak, Teresa Klemba, Anna Kaufmann, Krzysztofa Kornacka, Adrian Skuza, Sonia Szymańska, Małgorzata Sienkiewicz, Klaudia Zielińska, Nastazja Ruszkowska, Mateusz Roza, Michalina Muszyńska, Antoni Zajączkowski, Iga Kozioł.

Teatr Granda  jest inicjatywą studenta – Witolda Kobyłki oraz dr Magdaleny Grendy. Działa od 2014 roku a tworzą go studenci różnych kierunków UAM.

fot. Przemysław Stanula