Rusza Letnia Szkoła Prawa
Wiadomość, opublikowana 30-07-2018

W poniedziałek 30 lipca w stolicy Wielkopolski rozpoczęła się doroczna Letnia Szkoła Prawa organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań. Co roku, do miasta przyjeżdżają studenci z całego świata, aby przez tydzień uczyć się, poznawać polską kulturę i wymieniać doświadczenia. Spotkanie otworzy Międzynarodowa Konferencja, która odbędzie się w Collegium Iuridicum Novum UAM. Wystąpią podczas niej eksperci prawa cyberprzestrzeni i ochrony danych osobowych z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Podczas konferencji omówione zostaną tematy związane z RODO oraz kryptowalutą. Na koniec dnia Urząd Ochrony Danych Osobowych – współorganizator konferencji – przeprowadzi warsztaty, które będą dotyczyć bezpieczeństwa informacji w sieci, ochrony prywatności i danych osobowych. Konferencja rozpoczęła się o 10.15 w Sali Auditorium Maximum i odbywa się w języku angielskim.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/900137880188359/