Medale Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu


Awers medalu


Rewers medalu

Medal Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przyznaje Rektor absolwentom, którzy spełniają łącznie następujące warunki:

a) uzyskali z egzaminów wskazanych przez radę wydziału średnią ocen nie niższą niż 4,7;

b) zdali egzamin magisterski do dnia 30 czerwca w roku planowanego ukończenia studiów i uzyskali z pracy magisterskiej i egzaminu magisterskiego oceny bardzo dobre;

c) brali czynny udział w życiu naukowym i kulturalnym Uniwersytetu.


Wręczenie 3.10.2016 r.
Mgr Agata Janicka (W. Anglistyki)
Mgr Karolina Andrzejewska (W. Biologii)
Mgr Natalia Micek (W. Chemii)
Mgr Jolanta Nawrot (W. Filologii Polskiej i Klasycznej)
Mgr Katarzyna Kaczmarek (W. Fizyki)
Mgr Marta Kaczanowicz (W. Historyczny)
Mgr Jędrzej Garnek (W. Matematyki i Informatyki)
Mgr Magdalena Karczewicz (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Joanna Radosz (W. Neofilologii)
Mgr Paulina Wielanek (W. Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu)
Mgr Hanna Wiczanowska (W. Prawa i Administracji)
Mgr Katarzyna Bogucka (W. Studiów Edukacyjnych)


Wręczenie 1.10.2015 r.
Mgr Bartosz Brzoza (W. Anglistyki)
Mgr Małgorzata Łyczykowska (W. Anglistyki)
Mgr Katarzyna Kulus (W. Biologii)
Mgr Dariusz Brząkalski (W. Chemii)
Mgr Diana Czajewicz (W. Chemii)
Mgr Andrzej Gładysiak (W. Chemii)
Mgr Aleksandra Rakoca (W. Historyczny)
Mgr Bazyli Klockiewicz (W. Matematyki i Informatyki)
Mgr Kinga Piasecka (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Jan Wojciechowski (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Dawid Rogacz (W. Nauk Społecznych)
Mgr Malwina Dwulit (W. Neofilologii)
Mgr Karolina Trzyna (W. Neofilologii)
Mgr Justyna Walczak (W. Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu)
Mgr Alicja Kociemba (W. Prawa i Administracji)
Mgr Dorota Dolata (W. Studiów Edukacyjnych)


Wręczenie 1.10.2014 r.
Mgr Bartosz Orwat (W. Chemii)
Mgr Patrycja Rojek (W. Filologii Polskiej i Klasycznej)
Mgr Borys Kowalewski (W. Fizyki)
Mgr Maciej Kościuszko (W. Historyczny)
Mgr Jędrzej Sadowski (W. Matematyki i Informatyki)
Mgr Katarzyna Lemańska (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Katarzyna Dulat (W. Neofilologii)
Mgr Jakub Jóźwiak (W. Prawa i Administracji)


Wręczenie 30.09.2013 r.
Mgr Małgorzata Olsza (W. Anglistyki)
Mgr Agata Pawłowska (W. Chemii)
Mgr Magdalena Rewerenda (W. Filologii Polskiej i Klasycznej)
Mgr Patryk Szaj (W. Filologii Polskiej i Klasycznej)
Mgr Daria Rajchel (W. Fizyki)
Mgr Filip Taterka (W. Historyczny)
Mgr Bartosz Staniów (W. Matematyki i Informatyki)
Mgr Agnieszka Rostkowska (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Arkadiusz Tomczyk (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Kamila Chmielewska (W. Neofilologii)


Wręczenie 1.10.2012 r.
Mgr Weronika Sura (W. Biologii)
Mgr Piotr Kamiński (W. Chemii)
Mgr Tomasz Grala (W. Historyczny)
Mgr Patryk Żywica (W. Matematyki i Informatyki)
Mgr Filip Bebenow (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Michał Piosik (W. Neofilologii)
Mgr Magdalena Giłka (W. Studiów Edukacyjnych)


Wręczenie 3.10.2011 r.
Mgr Katarzyna Szatkowska (W. Biologii)
Mgr Mateusz Gierszewski (W. Chemii)
Mgr Hanna Winiszewska (W. Historyczny)
Mgr Wojciech Politarczyk (W. Matematyki i Informatyki)
Mgr Aleksandra Jarosz (W. Neofilologii)
Mgr Malgorzata Wielgosz (W. Neofilologii)
Mgr Paulina Gołaska (W. Studiów Edukacyjnych)


Wręczenie 1.10.2010 r.
Mgr Tomasz Ewertowski (W. Filologii Polskiej i Klasycznej)
Mgr Ewa Głosińska (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Michał Klichowski (W. Studiów Edukacyjnych)
Mgr Anna Michalska (W. Historyczny)
Mgr Patrycja Miśko (W. Studiów Edukacyjnych)
Mgr Bartosz Naskręcki (W. Matematyki i Informatyki)


Wręczenie 1.10.2009 r.
Mgr Marcin Danielewicz (W. Historyczny)
Mgr Anna Dyrdał (W. Fizyki)
Mgr Patrycja Filipowicz (W. Historyczny)
Mgr Przemysław Grudziński (W. Matematyki i Informatyki)
Mgr Konrad Kapcia (W. Fizyki)
Mgr Urszula Kowalska (W. Filologii Polskiej i Klasycznej)
Mgr Piotr Lupa (W. Nauk Geograficznych i Geologicznych)
Mgr Katarzyna Matuszewska (W. Biologii)
Mgr Jan Paczesny (W. Chemii)


Wręczenie 1.10.2008 r.
Mgr Joanna Czwojdrak (W. Biologii)
Mgr Kinga Chojnacka (W. Chemii)
Mgr Patrycja Kita (W. Chemii)
Mgr Martyna Madalska (W. Chemii)
Mgr Marta Suchańska (W. Filologii Polskiej i Klasycznej)
Mgr Milena Ratajczak (W. Fizyki)
Mgr Mariusz Drzewiecki (W. Historyczny)
Mgr Katarzyna Kleiber (W. Historyczny)
Mgr Katarzyna Linda (W. Historyczny)
Mgr Piotr Kasprzak (W. Matematyki i Informatyki)
Mgr Magdalena Koper (W. Neofilologii)
Mgr Anna Srokowska (W. Studiów Edukacyjnych)


Powiązane:

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.