Oferta stypendium doktoranckiego (obszar nauk społecznych) w projekcie badawczym: Wpływ zmian instytucjonalnych na świadczenia ekosystemów dostarczane lokalnym społecznościom przez drzewa i krzewy (OPUS 13)
Wiadomość, opublikowana 21-05-2018

Zakład Badań Społeczności Lokalnych i Regionalnych (Instytut Socjologii, Wydział Nauk Społecznych UAM) poszukuje osoby na stanowisko doktoranta z obszaru nauk społecznych (np. socjologii) do pracy w projekcie badawczym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Badania w ramach projektu mają dostarczyć odpowiedzi na pytania np: jakie skutki przynosi wycinka drzew mieszkańców z punktu widzenia korzyści świadczonych przez drzewa i krzewy; jak wyglądają preferencje społeczne dotyczące ograniczeń nakładanych na sferę prywatną w zakresie drzew i krzewów na prywatnym (nieużytkowanym komercyjnie) terenie. Doktorant będzie zatrudniony na okres 33 miesięcy w ramach stypendium w wysokości 1879 zł miesięcznie (netto).

Więcej...
Konkurs na stanowisko: wykładowca (3/4 etatu), dyscyplina naukowa: japonistyka, literaturoznawstwo japońskie
Wiadomość, opublikowana 18-05-2018

Termin składania ofert: 18 czerwca 2018r. Szczegółowe informacje w załączniku.

Więcej...
Oferta stypendium doktoranckiego (obszar geoinformacji lub pokrewny) w projekcie badawczym: Wpływ zmian instytucjonalnych na świadczenia ekosystemów dostarczane lokalnym społecznościom przez drzewa i krzewy (OPUS 13)
Wiadomość, opublikowana 18-05-2018

Zakład Badań Społeczności Lokalnych i Regionalnych (Instytut Socjologii, Wydział Nauk Społecznych UAM) poszukuje osoby na stanowisko doktoranta z obszaru geoinformacji (lub pokrewnego) do pracy w projekcie badawczym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Badania w ramach projektu mają dostarczyć odpowiedzi na pytania np: jakie skutki przynosi wycinka drzew mieszkańców z punktu widzenia korzyści świadczonych przez drzewa i krzewy; jak wyglądają preferencje społeczne dotyczące ograniczeń nakładanych na sferę prywatną w zakresie drzew i krzewów na prywatnym (nieużytkowanym komercyjnie) terenie. Doktorant będzie zatrudniony na okres 33 miesięcy w ramach stypendium w wysokości 1879 zł miesięcznie (netto).

Więcej...
Konkurs na stanowisko adiunkta w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile
Wiadomość, opublikowana 14-05-2018

Termin składania ofert: 30 maja 2018r. Szczegółowe informacje w załączniku.

Więcej...
Konkurs na stanowisko starszego wykładowcy w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile
Wiadomość, opublikowana 14-05-2018

Termin składania ofert: 30 maja 2018r. Szczegółowe informacje w załączniku.

Więcej...
Konkurs na stanowisko: profesor zwyczajny, dyscyplina naukowa: chemia: chemia organiczna
Wiadomość, opublikowana 09-05-2018

Wydział Chemii Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora zwyczajnego w Zespole Dydaktycznym Chemii Organicznej i Bioorganicznej.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.