Aplikacja mobilna UAM już dostępna
Wiadomość, opublikowana 11-10-2017

Na początku października, wraz z Inauguracją Roku Akademickiego 2017/2018, miała miejsce inauguracja aplikacji mobilnej UAM. Aplikacja została stworzona głównie z myślą o studentach, ale także o doktorantach, pracownikach, absolwentach, kandydatach oraz wszystkich zainteresowanych tym, co się dzieje w życiu naszej Alma Mater.

Aplikacja UAM umożliwia:

• szybki dostęp do bieżących informacji (komunikaty PUSH)
  • pomoc w orientacji na mapie miasta oraz na terenie kampusów
  • ułatwioną nawigację dla osób z niepełnosprawnościami
  • bieżący dostęp do planów zajęć
  • łatwy kontakt z obsługą studenta
  • natychmiastowy dostęp do poczty studenckiej

Menu główne aplikacji mobilnej UAM

Aplikacja jest do pobrania bezpłatnie:

na system Android w Sklepie Google Play

na system Apple - IOS w App Store

Jednocześnie informujemy, iż z ostatnich informacji uzyskanych z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego wynika, że prace nad udostępnieniem aplikacji mUSOS, którego twórcą i zarządcą jest Międzyuniwersyteckie Centrum Informatyzacji, potrwają do końca tego roku kalendarzowego.

Dlatego uprzejmie prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość, aplikacja mUSOS zostanie oddana użytkownikom po dokładnym sprawdzeniu i testach, żeby uniknąć ewentualnych błędów.

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna