:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Nowelizacja Statutu UAM
Wiadomość, opublikowana 23-02-2017

Członkowie społeczności akademickiej
Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że na stronie internetowej uczelni na portalu głównym w prawej kolumnie po kliknięciu w baner Nowelizacja Statutu UAM - konsultacje projektu znajdą Państwo propozycje zmian Statutu. Będę bardzo wdzięczny za Państwa komentarze i propozycje zmian.

Więcej...
SABINA BRAZEVIC zwycieżyła w konkursie na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce w kategorii studia doktoranckie
Wiadomość, opublikowana 28-02-2017

Najpopularniejszy Student Zagraniczny wybrany! Gratulujemy sukcesu pani Sabinie Brazevic, naszej byłej studentce i przewodniczącej Rady Samorządu Studentów Wydziału Fizyki UAM a obecnie doktorantce na Wydziale Fizyki.

Więcej...
Profesor Wojciech Dajczak z Wydziału Prawa i Administracji członkiem Abilitazione Scientifica Nazionale
Wiadomość, opublikowana 28-02-2017

Mamy zaszczyt poinformować, iż Pan Profesor Wojciech Dajczak, kierownik Katedry Prawa Rzymskiego i Historii Prawa Wydziału Prawa i Administracji UAM został powołany przez włoskie ministerstwo nauki (Ministerio dell’Istruzione, dell’Universita e della Ricerca – MIUR) na członka zagranicznego pięcioosobowej komisji prowadzącej procedury naukowe Abilitazione Scientifica Nazionale (ASN), w drugiej instancji w zakresie prawa rzymskiego i praw antycznych.

Więcej...
Wykład otwarty Pani Profesor Małgorzaty Marii Gersdorf - Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-02-2017
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr hab. Roman Budzinowski oraz Przewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów UAM Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak serdecznie zapraszają na wykład otwarty Pani Profesor Małgorzaty Marii Gersdorf - Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego, wybitnej polskiej prawniczki, specjalistki w dziedzinie prawa pracy, profesor nauk prawnych, zawodowo związanej z Uniwersytetem Warszawskim, autorki i współautorki ponad 200 publikacji naukowych.
Więcej...
Pierwszy na UAM grant Knowledge Alliances Erasmus+ na WYDZIALE NAUK SPOŁECZNYCH
Wiadomość, opublikowana 27-02-2017

Regionalne Obserwatorium Kultury UAM i Wydział Nauk Społecznych UAM rozpoczynają pracę w międzynarodowym projekcie „CONNECTING AUDIENCES: European Alliances for Education and Training in Audience Development”. Jest on jednym z pierwszych grantów z udziałem uczelni wyższej z Polski w europejskim programie Knowledge Alliances Erasmus+.

Więcej...
Doskonałość naukowa – Jak równać do najlepszych!
Wydarzenie, trwa od 23-02-2017 do 24-02-2017

To hasło konferencji programowej Narodowego Kongresu Nauki, która odbyła się w Poznaniu w dniach 23-24 lutego 2017 roku. [Program konferencji]. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem audio-video z konferencji:

Zapis z pierwszego dnia: https://www.youtube.com/watch?v=SxqVnU4FCJU&feature=youtu.be
Zapis z drugiego dnia: https://www.youtube.com/watch?v=HqPji3UDAH0&feature=youtu.be

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.