VI Memoriał Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki
Wiadomość, opublikowana 13-01-2017

Szkoła Wychowania Fizycznego i Sportu UAM oraz klub AZS UAM Poznań zapraszają na zawody rozgrywane ku czci pamięci zmarłego tragicznie w wypadku samochodowym Trenera siatkówki na UAM, mgr Tomasza Zajączkowskiego oraz zmarłego na nowotwór studenta naszego Uniwersytetu i wieloletniego zawodnika II–go ligowego zespołu piłki siatkowej AZS UAM Poznań, Wojciecha Małki. Turniej piłki siatkowej odbędzie się w najbliższą środę, 28 grudnia 2016 r., na terenie Hali Sportowej UAM (ul. Zagajnikowa 9).

W tym roku do grona pięciu zaproszonych zespołów dołączy "Drużyna Tomka i Wojtka", która będzie składać się z byłych zawodników naszego Uniwersytetu, którzy uczyli się siatkówki przy zmarłym Trenerze i którzy grali razem z Wojtkiem. Turniej rozpocznie się o godz. 11:00.

Harmonogram rozgrywek znajduje się w załączniku.

Informację wprowadził/a: Agnieszka Książkiewicz