Zapraszamy do sklepu internetowego UAM

Biżuteria z logo UAM z limitowej kolekcji Ani Kruk, wygodne i praktyczne bluzy z charakterystycznym orłem piastowskim czy biało-granatowe koszulki z unikalnymi hasłami. To i wiele więcej można znaleźć w Sklepie Internetowym UAM. W sprzedaży są już także gadżety z jubileuszowej edycji z okazji 100 urodzin Uniwersytetu Poznańskiego.

Sklep Internetowy UAM to wszystkie artykuły promocyjne w jednym miejscu podzielone na intuicyjne kategorie. Sklep UAM posiada w asortymencie wszystkie gadżety uczelniane, m.in. ubrania: bluzy, t-shirty czy koszulki polo; artykuły biurowe i konferencyjne, a także torby i kubki. W poszukiwaniach pomoże sklepowa wyszukiwarka. Zakupy można odebrać osobiście lub zamówić z dostawą kurierem prosto do domu.

Chcesz modnie wyglądać na uczelni? Wyjeżdżasz na konferencję? A może chcesz wypić poranną kawę ze stylowego kubka? Bez względu na powód - zapraszamy do zakupów!

Wkrótce pojawią się nowe produkty. Do zobaczenia w sklepie!