Data wydarzenia: -

Ogólnopolska Konferencja Studentów Matematyki θβℓιcℤε

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Matematyki θβℓιcℤε, która odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki w dniach 10-12 maja 2019 roku. W trakcie konferencji odbędą się sesje poświęcone zarówno matematyce/informatyce teoretycznej, jak i jej zastosowaniom (m.in. w matematyce finansowej, aktuarialnej, naukach technicznych etc.) W tym roku przewidujemy również osobną sesję poświęconą szeroko pojętemu Data Science i uczeniu maszynowemu.

Partnerem Głównym naszej konferencji została Grupa OLX, której przedstawiciele opowiedzą o pracy analityka. Podczas konferencji będzie również okazja do zdobycia stażu wakacyjnego w grupie OLX.

Zachęcamy do aktywnego udziału z referatem lub plakatem. Na autorów najlepszych referatów oraz plakatów czekają nagrody ufundowane m.in. przez firmę Wolfram, PWN i European Mathematical Society.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Oblicze.