III Dzień Jakości Kształcenia UAM

To okazja do wymiany doświadczeń edukacyjnych nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów – III Dzień Jakości Kształcenia, który rozpoczął się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wydarzenie, które odbywa się w Audytorium im. Józefa Paczoskiego Collegium Biologicum na Morasku, zainaugurowała we wtorek, 4 grudnia, prof. Beata Mikołajczyk, Prorektor ds. kształcenia: - Jesteśmy i coraz bardziej chcemy być Uniwersytetem dobrych praktyk. Chcemy uczyć się od siebie wzajemnie, chcemy chwalić się tym co robimy, chcemy dyskutować o tym, co moglibyśmy jeszcze lepiej zrobić - mówiła prof. Mikołajczyk.

III Dzień Jakości Kształcenia, nieco wbrew swojej nazwie, potrwa dwa dni. Na środę zaplanowano prezentacje wdrożonych projektów laureatów IV konkursu projakościowego Prorektora UAM ds. kształcenia oraz debaty: „Kształcenie przez badania” i „Prowadzenie badań naukowych z perspektywy osób z niepełnosprawnościami”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do 15:00. Wydarzenie jest otwarte dla całej społeczności akademickiej UAM.

(ak, ps)

fot. Przemysław Stanula