Dział Nauczania

ostatnia modyfikacja: 2016-11-23
Dział Nauczania
Collegium Minus
ul. H. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
dnuam@amu.edu.pl
 

Kierownik
dr Marek Sobczak 61 829-40-60, 519340534 msobczak@amu.edu.pl

Z-ca Kierownika
mgr Ewa Frankowska 61 829-40-28 stelma@amu.edu.pl

Specjaliści
mgr Małgorzata Kazimierczuk 61 829-44-29 malkaz@amu.edu.pl
dr Przemysław Rachowiak 61 829-24-93,61 829-24-97 rachp@amu.edu.pl

Sam. referenci
mgr Joanna Burzyńska 61 829-43-76 joannab@amu.edu.pl
mgr Monika Graumiler-Pawlak 61 829-24-93 mongra2@amu.edu.pl
mgr Lidia Hońdo 61 829-44-29 lhondo@amu.edu.pl
mgr Agnieszka Kurek-Hęś 61 829-24-20 agnkur@amu.edu.pl
mgr Izabela Nowaczyk 61 829-43-66 in@amu.edu.pl

St. referenci
mgr inż. Katarzyna Blaszka 61 829-43-75 katbla@amu.edu.pl
mgr inż. Krystyna Borkowska 61 829-44-29 krysiab@amu.edu.pl
mgr Monika Drajer 61 829-43-90 monikad@amu.edu.pl
mgr Anna Jóźwiak 61 829-40-45 jozwiak5@amu.edu.pl
mgr Natalia Kondziela 61 829-43-75 knatalia@amu.edu.pl
mgr Marta Kowalak-Szostak 61 829-43-97 kowalakm@amu.edu.pl
mgr Katarzyna Nawrot 61 829-24-97 knawrot@amu.edu.pl
mgr Małgorzata Oleksów-Waśniewska 61 829-44-29 moleksow@amu.edu.pl

St. spec. ds. rekrutacji
mgr Rafał Piechocki rafal.piechocki@amu.edu.pl

Kierownik klubu studenckiego
mgr Tomasz Mayer 61 829-24-98 tomasz.mayer@gmail.com
 
 

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.