Ambasador UAM

Drogie przyszłe Studentki i przyszli Studenci!

Przed Wami etap pasjonującej akademickiej drogi, na której jednocześnie będziecie zdobywać wiedzę, poznawać świat i spotykać niezwykłych ludzi. Zanim to jednak nastąpi, z szerokiej oferty szkół wyższych dokonacie wyboru uczelni, której mury staną się Waszym domem na kilka najbliższych lat.

Dokonując tego wyboru, powinniście kierować się refleksją nad tym, która uczelnia zagwarantuje Wam najlepsze wykształcenie, możliwości rozwoju i niepowtarzalne wspomnienia. Jako Wasi starsi koledzy proponujemy Wam studia w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

UAM to czterdziestotrzytysięczna społeczność studentów, którzy kształcą się na 260 kierunkach i specjalnościach studiów, prowadzonych na piętnastu wydziałach i w trzech ośrodkach zamiejscowych. 

UAM to nie tylko kształcenie na najwyższym poziomie, ale również możliwość rozwoju w kołach naukowych, sekcjach sportowych, strukturach Samorządu Studenckiego, chórach, teatrach i wielu innych formach studenckiej aktywności. To także bogata oferta wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus, z której w trakcie jednego roku akademickiego korzysta blisko tysiąca studentów i doktorantów. Semestr lub rok możesz studiować poza granicami kraju, np. w Rzymie, Kopenhadze czy Istambule!

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu posiadający najnowocześniejsze budynki dydaktyczne, w których zajęcia prowadzi najlepiej wykwalifikowana kadra naukowa, na uczelni realizowane są badania na światowym poziomie.

Zapraszamy Was do Programu Ambasador UAM – pomożemy Wam odkryć możliwości, jakie stwarza studiowanie na elitarnej uczelni, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

UAM – Pasja dobrze wykształcona!

Ambasadorowie UAM

 

Koordynator:

Łukasz Salamon
Dział Promocji i Marketingu UAM

tel. 61 829 44 16
e-mail: lukasz.salamon@amu.edu.pl


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.