Noc Naukowców

 Noc Naukowców

Noc Naukowców. Jedyna taka noc w roku!

W ostatni piątek września każdego roku Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wraz z innymi jednostkami naukowymi Poznania, otwiera swoje sale i laboratoria dla wszystkich chętnych gości. W tę wyjątkową noc każdy może zgłębić tajemnice świata i stać się prawdziwym naukowcem.

Co można zobaczyć?

Przedstawiamy ciekawostki z 8 dziedzin nauki – od nauk matematycznych po biologiczne oraz społeczne i humanistyczne. W roku 2017 na UAM swoje wydarzenia zaprezentowało 14 jednostek. Pracownicy i studenci UAM przygotowali dla gości blisko 300 wydarzeń, w tym ciekawe warsztaty i laboratoria, wykłady, pokazy, wycieczki, wystawy oraz gry i zabawy.

Kto może przyjść?

W Nocy Naukowców udział może wziąć każdy! Nieważne, ile masz lat czy wiesz mało na dany temat, czy dużo. Wybierz wydarzenie, zarejestruj się i bądź z nami! Rejestrować się mogą także grupy zorganizowane.

Gdzie się zarejestrować?

Pamiętaj, że na niektóre wydarzenia podczas Nocy Naukowców jest wymagana rejestracja! Sprawdź program i jeśli to konieczne zarejestruj się na wybrane przez Ciebie wydarzenie: http://www.poznan.nocnaukowcow.pl/rejestracja/

 

 

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.