Data publikacji w serwisie:

Aktywny Senior UAM – edycja I kwartał 2024

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza pracowników UAM w wieku emerytalnym do zapoznania się z ofertą bezpłatnych zajęć sportowych.

Powszechnie wiadomo, że aktywność fizyczna odgrywa ważną rolę w zapobieganiu i wspomaganiu leczenia wielu jednostek chorobowych, a regularne ćwiczenia fizyczne korzystnie wpływają na organizm oraz funkcjonowanie umysłu. Aktywność fizyczna pełni rolę integrującą w budowie i realizacji modelu promocji zdrowia m.in. poprzez podnoszenie i utrzymanie poziomu sprawności fizycznej.

Wzorem ostatnich lat Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza wszystkich pracowników UAM w wieku emerytalnym do udziału w kolejnej edycji projektu prozdrowotnego:

AKTYWNY SENIOR UAM  – edycja I kwartał 2024

Proponowane zajęcia:

• GIMNASTYKA USPRAWNIAJĄCA – prowadząca mgr Joanna Kusa
    • grupa I: poniedziałek 14.00-15.00, 12 zajęć stacjonarnych, Sala aerobikowa, Hala UAM, ul. Zagajnikowa 9
    • lub
    • grupa II: piątek 12.30-13.30, 12 zajęć stacjonarnych, Sala aerobikowa, Hala UAM, ul. Zagajnikowa 9,
  • PŁYWANIE ZDROWOTNE – prowadzący mgr Mirosław Kowalski
    • grupa I: środa 11.00-12.00, 12 zajęć stacjonarnych, Pływalnia Uniwersytecka, ul. Strażewicza 21
    • lub
    • grupa II: piątek 13.30-14.30, 12 zajęć stacjonarnych, Pływalnia Uniwersytecka, ul. Strażewicza 21.

Zajęcia rozpoczną się 8 stycznia 2024.

Udział bezpłatny.

Zapisy 28.12.2023 – 04.01.2024 na adres: swfis@amu.edu.pl