Dni Kandydata na UAM to wydarzenie warte Waszej uwagi! Jesteś uczniem szkoły średniej? Jesteś w klasie maturalnym? Przed Tobą egzamin dojrzałości? Bądź z nami 23 i 24 października. Dlaczego warto?

Podczas wydarzenia poruszymy wszystkie ważne dla Was kwestie. Będziecie mogli dowiedzieć się, jak przebiega proces rekrutacji, lepiej poznać ofertę kształcenia oraz organizacje studenckie. Przede wszystkim, powiemy o Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, poruszając wiele zagadnień. Chcemy, żebyście poznali nas bliżej. Podczas Dni Kandydata na UAM Pomożemy Wam utwierdzić się, w przekonaniu, że UAM to dobry wybór.

Dni Kandydata na UAM w nowej formule

Mamy jeszcze dwie dobre wiadomości. Tak, jak wiosenna edycja, spotkania będą odbywały się online. Wystarczy więc wygospodarować czas 23 i 4 października, aby dołączyć do spotkania. Nie trzeba wychodzić z domu. Zmieni się także formuła. Do tej pory Zapraszaliśmy na Dzień Kandydata. Tym razem zapraszamy na Dni Kandydata na UAM. To dwa dni spotkań online. Będą one transmitowane na profilu UAM na FB.

23 października
Na profilu UAM na FB zaprezentujemy Wam najważniejsze zagadnienia, dotyczące:
  • procesu rekrutacji
  • warunków studiowania
  • pomocy materialnej
  • samorządu studenckiego i organizacji studenckich
  • wymian zagranicznych
Przewidujemy również specjalną część w języku angielskim i ukraińskim dla kandydatów zagranicznych!

Zapytamy Was też wcześniej o najważniejsze dla Was sprawy i zagadnienia!

Od. godz. 15.15 zapraszamy na profile Wydziałowe, gdzie czekać będą również specjalnie przygotowane dla Was relacje live i posty z Q&A!
24 października
To dzień przeznaczony na wykłady, filmy i ciekawostki popularnonaukowe, a także darmowe szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli!
Szczegółowy program znajdziecie na stronie uczelni.